HATAY VALİLİĞİ ÇOCUK KAÇIRMA HABERLERİNİ YALANLADI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:00

HATAY VALİLİĞİ ÇOCUK KAÇIRMA HABERLERİNİ YALANLADI

HATAY VALİLİĞİ  ÇOCUK KAÇIRMA  HABERLERİNİ YALANLADI
Son Güncelleme :

02 Haziran 2022 - 22:05

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valiliği sosyal medyada son günlerde paylaşılan çarşaflı kişilerin çocukları kaçırıyor paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını paylaştı.
Valilikten yapılan açıklamada: “Son günlerde bazı sosyal medya hesaplarında yayılan, İlimiz sınırları içerisinde çarşaflı kişiler tarafından çocuklarımızın kaçırıldığına dair paylaşımlara istinaden Valiliğimizce tahkikat başlatılmış olup fakat yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığı, ilgili kolluk birimlerimize bu yönde herhangi bir ihbar gelmediği tespit edilmiştir.
Ayrıca benzer paylaşımların farklı illerde de yapıldığı gözlenmiş olup bu tip paylaşımları yapan kişi ya da kişilerin tespitine yönelik çalışmalara devam edilmektedir.
Bizlerin en değerli varlığı çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği için ilgili birimlerimiz zaman mefhumu gözetmeksizin gayretle görevlerini ifa etmektedirler” denildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.