HATAY VALİSİ REYHANLI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 22:05

HATAY VALİSİ REYHANLI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

HATAY VALİSİ REYHANLI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

16 Nisan 2015 - 21:24

Bu Haber 34 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Ercan Topaca Reyhanlı’yı ziyaret etti.
Vali Ercan Topaca ve beraberindeki heyet Cilvegözü sınır kapısına yaptığı ziyaretin ardından Reyhanlı Belediyesi Hizmet binasına geldi.
Kaymakam Dr. Yusuf Güler, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Jandarma komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve belediye meclis üyeleri tarafından Vali Topaca kapıda karşılandı. Daha sonra Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin Makamına geçildi.
Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, ilçemiz ile ilgili yapılan hizmetler ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Reyhanlı Barajındaki çalışmaların hızla devam ettiğini, hizmete yeni açılan Reyhanlı Gençlik Merkezinde devam eden kursların sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile masa tenisi, Arapça ve Osmanlıca kursları gibi etkinliklerin olduğunu dile getirdi.
Vali Topaca konuşmasında, Gümrük ile ilgili sorunların çözüme kavuşturulacağını ve nakliyecilerin gümrük kapısında oluşan uzun Tır kuyruklarının zamanla eritileceğini belirtti. Başkan Şanverdi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Heyet, ziyaretin ardından Reyhanlı Belediyesi Hizmet Binasından ayrıldı.
IMG_5147IMG_5160

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.