HATAY’DA 6 ŞUBAT ŞEHİTLERİ ANILDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:25

HATAY’DA 6 ŞUBAT ŞEHİTLERİ ANILDI

HATAY’DA 6 ŞUBAT ŞEHİTLERİ ANILDI
Son Güncelleme :

06 Şubat 2024 - 12:09

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’ın Antakya ilçesinde 6 Şubat 2023’te meydana gelen asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar “Sessiz Yürüyüş” programıyla anıldı.

Hatay Valiliği koordinesinde düzenlenen anma etkinliği kapsamında, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, milletvekilleri ve belediye başkanları, kent protokolü üyeleri, Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ve çok sayıda vatandaş Köprübaşı’nda bir araya geldi. Vatandaşlar meşalelerle Vali Ürgen Parkı’ndan Köprübaşına kadar yürüdü. Saat 04.17’de “Sesimi duyan var mı?” diye bağıran vatandaşlar, afette yaşamını yitirenler için saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı okudu. Programda 3 semavi dinin temsilcileri dualar ederek deprem şehitlerini andı.  

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.