Hatay’ın Çevre ve Şehircilik sorunları Bakana iletildi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Kasım 2021 - 05:00

Hatay’ın Çevre ve Şehircilik sorunları Bakana iletildi

Hatay’ın Çevre ve Şehircilik sorunları Bakana iletildi
Son Güncelleme :

22 Kasım 2021 - 16:59

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.
Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi ve Lütfi Kaşıkçı ile Antakya, İskenderun, Belen, Reyhanlı, Yayladağı Belediye Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette, Bakan Kurum ile Hatay’ın ve ilçelerinin çevre ve şehircilik alanında yapılan projeleri ve çalışmalar değerlendirildi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçeleri ile ilgili taleplerini ve projelerini dile getirdikleri Bakan Kurum’a, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.
Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri de Bakan Kurum’a hem Hatay’a ve ilçelerine yakın ilgi ve katkılarından dolayı hem de planlanan projelerin hayata geçirilmesi hususunda vereceği desteklerden ötürü teşekkürlerini sundular.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.