Hataylı Depremzede gazeteci Hasan Yetmez’e Reyhanlıspor forması - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:45

Hataylı Depremzede gazeteci Hasan Yetmez’e Reyhanlıspor forması

Hataylı Depremzede gazeteci Hasan Yetmez’e Reyhanlıspor forması
Son Güncelleme :

20 Kasım 2023 - 17:47

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’ın deneyimli gazetecilerinden olan TRT Hatay Muhabiri Hasan Yetmez’e, Reyhanlıspor’un forması hediye edildi.
Reyhanlılı olup yıllardır Antakya’da gazetecilik yapan TRT Muhabiri Hasan Yetmez, 6 Şubat depreminde enkaz altında kaldı, 15 saat sonra kurtarıldığında da ağır yaralı olarak Ankara’da tedavi altına alındı.
10 aydır tedavisi devam eden usta gazeteciye, Reyhanlıspor antrenörü Ali Tunç Bayır ismi yazılı takımın formasını göndererek hediye etti.
Hasan Yetmez, duygu dolu anlar yaşadığını belirterek, şehrinden 700 kilometre uzak kalmanın acısını yaşadığını söyledi.
Yetmez, sosyal medya hesabındaki paylaşımında, “Bir nebze de olsa hasretimi dindiren ve bana büyük moral sağlayan kardeşim Reyhanlıspor teknik direktörü Ali Tunç Bayır’a çok teşekkür ederim. Sizlerden her ne kadar 712 kilometre uzakta olsam da kalbim ve dualarım şehrim ile Reyhanlıspor’umuzdan yana olduğunu bilmenizi isterim. Sezon sonu şampiyonluk turunda görüşmek dileğiyle..” notunu düştü.
Cemiyet yönetim kurulu üyemiz Hasan Yetmez’e bu vesileyle tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yeniden sahalarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.