HATSU, REYHANLI’DA DA ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ GİDERİYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 00:36

HATSU, REYHANLI’DA DA ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ GİDERİYOR

HATSU, REYHANLI’DA DA  ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ GİDERİYOR
Son Güncelleme :

14 Ocak 2016 - 17:50

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Reyhanlı ilçesine bağlı Yenişehir Mahallesi’nde başlattığı kanalizasyon çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
Kanalizasyon hattı olmayan mahallelerde eksikleri giderme, rahatsızlık veren kokuların önüne geçme ve sağlıklı bir çevrenin yaratılması adına altyapı çalışmalarının son sürat süreceğini belirten HATSU Genel Müdürlüğü, bu kapsamda mahalleye 200’lük borularla 713 metre yeni kanalizasyon hattının döşendiğini ve bölgede altyapı eksikliğinin giderildiğini bildirdi.
Hatay’ı altyapısı tamamlanmış bir şehir haline getirmek için uzman teknik personellerle birlikte çalışmaların kapsamlı bir şekilde yürütüldüğünü belirten idare, söz konusu kanalizasyon hattı çalışmasıyla da Defne Hastanesi, Emel Suriye Hastanesi, Muayene İstasyonu ve çevredeki evlerin kanalizasyon altyapısı eksikliğinin giderildiğini belirtti.
HATSU Genel Müdürlüğü, kanalizasyon hattı yapım işinde 2 kepçe, 1 cisibi ve 6 personelin görev yaptığını bildirildi. (Haber Merkezi)
HATSU, REYHANLI’DA DA ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ GİDERİYOR (1)HATSU, REYHANLI’DA DA ALTYAPI EKSİKLİĞİNİ GİDERİYOR (3)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.