HATSU’DAN SU FATURALARINI ÖDEMEYEN VATANDAŞLARA ÇAĞRI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Eylül 2022 - 08:22

HATSU’DAN SU FATURALARINI ÖDEMEYEN VATANDAŞLARA ÇAĞRI

HATSU’DAN SU FATURALARINI ÖDEMEYEN VATANDAŞLARA ÇAĞRI
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2015 - 9:04

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kamuoyunda vatandaşları su faturalarını ödememesi konusunda yanlış yönlendiren bazı çevrelerin olduğunu açıklayarak, bu durumun vatandaşın aleyhine olduğunu ve bu tür yanlış bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini bildirdi.
HATSU Genel Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle; “Bazı çevrelerden, vatandaşa ‘su faturanızı ödemeyin, ilerde su fiyatlarında meydana gelebilecek indirimlerle faturalarınız da düşecektir” gibi gerçek dışı bir bilgi verilmektedir. Kesilen su faturalarının kesinlikle ödenmesi gerekmekle birlikte, ilerde su fiyatlarında bir indirim olması durumunda dahi, kesilen su faturalarında herhangi bir indirim yapılması söz konusu değildir. Bu nedenle vatandaşlarımızın faturalarını ödemesi rica olunur. Ödenmeyen faturalar hakkında da gerekli yasal işlemlerin yapılacağı ve bu tür yanlış yönlendirmelere itibar edilmemesi önemle rica olunur.”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.