“Hayırsever Temel’e en anlamlı plaket” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:15

“Hayırsever Temel’e en anlamlı plaket”

“Hayırsever Temel’e en anlamlı plaket”
Son Güncelleme :

21 Kasım 2022 - 20:28

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Fetih İnsani Yardım Vakfı Hatay İl Temsilcisi Ömer Faruk Temel, en anlamlı plaketi her daim yanlarında olduğu yetimlerden aldı.
Vaktinin çoğunu hayır faaliyetlerine ayırarak Hatay kamuoyunun takdirini kazanan Temel yaptığı çalışmaların manevi karşılığını fazlasıyla alarak mutlu oldu. Hatay’da olduğu gibi sınırın diğer tarafında da yardım faaliyetleri gerçekleştiren, her daim ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Temel, özellikle yetim çocuklara yönelik faaliyetlerle adını duyurdu. Vatandaşların her daim takdirle andığı Temel, aldığı en büyük teşekkür hediyesi ile mutlu oldu.
TEMEL: HER ZAMAN YETİMLERİN YANINDAYIZ
Temel, aldığı plaketle ilgili yaptığı teşekkür açıklamasında; “Yetim miniklerin misafiri olduk, vermiş oldukları manevi değeri büyük olan hediyelerinden dolayı minik yüreklere teşekkür ederim şimdiye kadar aldığım en güzel hediye her zaman yetimlerin yanındayız” ifadelerini kullandı.
Teşekkür plaketi ile oldukça mutlu olan Temel, kendisine bu plaketi uygun gören miniklere sarılarak teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.