HBB BASKETBOL TAKIMI HATAY’A BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Ekim 2022 - 06:02

HBB BASKETBOL TAKIMI HATAY’A BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTI

HBB BASKETBOL TAKIMI HATAY’A BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTI
Son Güncelleme :

25 Ekim 2016 - 9:02

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Elif Doğan Şentürk’ün sunduğu Halk TV Ana Haber Bülteni’nin canlı bağlantı konuğu olurken, Türkiye kadın basketbolunun en büyük kupası olan Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı müzesine götürerek Hatay’a büyük bir gurur yaşattığını ifade etti.
Başkan Savaş konuşmasının devamında Hatay’ın Melekleri’nin Euroleague’de de başarı elde ederek hem Hatay’ın hem de Türkiye’nin gurur kaynağı olmasını temenni ettiklerini belirtti.
Fenerbahçe gibi başarılı bir takımın karşısında Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmanın önemli bir başarı ve mutluluk olduğunu belirten HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB Kadın Basketbol Takımı’nı tebrik ettiğini bir kez daha Halk TV aracılığıyla duyurdu.
Ana Haber Bülteni sunucusu Elif Doğan Şentürk de HBB’nin başarılı takımını tebrik ederek, başarı devamlılığı diledi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.