HBB EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Ekim 2022 - 06:39

HBB EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HBB EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Son Güncelleme :

17 Ekim 2017 - 8:23

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı Ekim Ayı Olağan Toplantısı 13 Ekim Cuma günü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirildi.
HBB Meclis Salonu’nda gerçekleşen ve 1’i ek olmak üzere 70 madde görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısında;
• İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığının kadro ihdası ile ilgili teklifi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
• Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığının 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 68’inci maddesinin (e) fıkrası gereğince 57.000.000,00 –TL (elliyedimilyonlira) borçlanma için izin alınması ile ilgili teklifi görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.
• Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığının Hatay Büyükşehir Belediyesinin 2018 yılı gelir tarifesi teklifi görüşülerek oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.
• İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının Dörtyol ilçesi Altınçay Mahallesi Talatlar Caddesi isminin ‘Şehit Mete Can Caddesi’ olarak değiştirilmesi ile ilgili teklifi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
• İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığının Arsuz ilçesi Karaağaç Mahallesi Yayla Caddesi isminin ‘Şehit Umut Sakaroğlu Caddesi’ olarak değiştirilmesi ile ilgili teklifi oy birliği ile kabul edildi.
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISININ İKİNCİ OTURUMU 19 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ YAPILACAK
HBB Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2’inci oturumunun 19 Ekim Perşembe günü saat 14.00’de yapılmasına karar verildi.
IMG_2220

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.