HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 07:25

HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU

HBB, İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU
Son Güncelleme :

24 Nisan 2015 - 13:13

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

BAŞKAN SAVAŞ: HBB SOSYAL BELEDİYECİLİK ÇİZGİSİNDEN SAPMAYACAK
Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini Hatay geneline yaptığı her icraatle yansıtmaya devam ediyor.
Başkan Savaş, Hatay’ın mozaiği andıran zengin inanç yapısı itibariyle her dine mensup hemşehrisinin temiz koşullarda ibadet etmesini sağlamak amacıyla ‘İbadethane Temizleme Filosu’nu Hatay’ın hizmetine sundu.
Her inanca mensup hemşehrisinin özel ritüelleri göz önüne alınarak yapılacak ibadethane temizliği konusunda konuşan Başkan Savaş, “Camilerin, türbelerin, kiliselerin ve havraların temizliği konusunda Büyükşehir olarak üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirme amacındayız. Her inanca mensup hemşehrimizin temiz koşullarda ibadet etmesini sağlamak sosyal belediyecilik anlayışının bir gereğidir” ifadelerini kullandı.
Hatay genelinde hizmet verecek ibadethane temizleme araçlarında çalışacak personele yaptıkları hassas hizmet konusunda talimatlar veren Başkan Savaş, her ibadethaneye eşit mesafede yaklaşılarak temizlik konusunda titiz davranılmasını istedi.
Başkan Savaş, araçlarda yaptığı kontrollerin ardından personellerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.
HBB İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU (1)HBB İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU (2)HBB İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU (3)HBB İBADETHANE TEMİZLEME FİLOSUNU HİZMETE SUNDU (4)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.