HBB OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Haziran 2021 - 08:58

HBB OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HBB OCAK AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Son Güncelleme :

14 Ocak 2016 - 17:46

Bu Haber 0 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Meclisi 2016 yılı Ocak ayı olağan toplantısını, HBB Başkanı Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirdi.
MECLİSTE 35 MADDE GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDI
HBB Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve 35 maddenin görüşülerek karara bağlanan toplantıda, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Aalen Belediyesi tarafından yapılacak olan şartlı bağışın kabul edilmesi ile ilgili teklifi ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’nın Sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili teklif gibi öne çıkan maddeler görüşüldü.
FRANSA’DA DÜZENLENEN GAYRİMENKUL YATIRIMLARI FUARI HATAY’A KATKI SAĞLAR
Toplantıda ayrıca, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen ve yurtdışında az tanınan şehirlerin kendilerini tanıtmalarına olanak sağlayarak yurtdışındaki fonları ülkemize çekme amacı güden Gayrimenkul Yatırımları Fuarı’na Hatay’ın da dahil olması için slaytlı bir tanıtım gerçekleştirildi.
ÖNE ÇIKAN MADDELER OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ
Gerçekleşen toplantıda, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Aalen Belediyesi tarafından yapılacak olan şartlı bağışın kabul edilmesi ile ilgili teklifi ve Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’nın Sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili teklifleri oy birliği ile kabul edildi.
ÖNÜMÜZDEKİ MECLİS TOPLANTISI 9 ŞUBAT’TA YAPILACAK
Meclis toplantısının sonunda, HBB Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 9 Şubat 2016 Salı günü saat 14:00’te yapılmasına karar verildi.
DSC_1980DSC_2039

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.