HBB ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Haziran 2021 - 09:17

HBB ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

HBB ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Son Güncelleme :

05 Şubat 2019 - 10:27

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Şubat Ayı Olağan Toplantısı, 4 Şubat Pazartesi günü saat 14.00’te HBB Meclis Salonu’nda Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ömer Dolar’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplam 57 maddenin görüşülerek karara bağlandığı Şubat ayı olağan meclis toplantısında;
• Kültür Dairesi Başkanlığının; Merkezi Gaziantep’te bulunan Maram Foundation (Nur Derneği) Reyhanlı’da gerçekleştirmek istediği Oyun Merkezi Projesi’nin hayata geçirilmesi amacıyla idaremizle ortak olarak (idaremizce ilgili projeye herhangi bir mali katkı sağlanması talep edilmeksizin) uygulayacağı proje ile ilgili her türlü sözleşme ve protokolü imzalamaya, yürütülecek çalışmalar kapsamında üçüncü kişilere yetki ve/veya vekalet verilmesine ve bu konudaki tüm iş ve işlemlerin ifası hususunda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a yetki verilmesi ile ilgili teklifi görüşülerek oy birliği ile Hukuk Komisyonuna havale edildi.
Bir sonraki olağan meclis toplantısının 8 Mart Cuma günü saat 14.30’da yapılamasına karar verildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.