HBB’NİN 15. SOSYAL MARKETİ REYHANLI’DA AÇILDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:40

HBB’NİN 15. SOSYAL MARKETİ REYHANLI’DA AÇILDI

HBB’NİN 15. SOSYAL MARKETİ REYHANLI’DA AÇILDI
Son Güncelleme :

17 Ekim 2016 - 19:22

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin 15’inci sosyal marketi Reyhanlı ilçesinde açıldı.
Belediye Başkanı Lütfü Savaş, paylaşan toplum olma yolunda hizmet verdiklerini belirterek sosyal marketlerin asıl mimarlarının Suzan Dudu ve eşi Nazan Savaş olduğunu söyledi. Sosyal marketler sayesinde ekonomik durumu iyi olmayan binlerce vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Savaş şöyle dedi:
“Bu sosyal marketimiz halkanın son zinciriydi. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu sene öğrencilerimize hem çanta hem de okul kıyafetlerinde destek olduk. Ayrıca gıda ve ekmek konusunda da destek vermeye devam edeceğiz. Bugüne kadar yaptığımız yardımlar sizlerin ve hayırseverlerin de desteği ile oldu. Dayanışma ve paylaşma ruhu ile hareket etiğimiz zaman Hatay’a daha güzel hizmetler vereceğiz. Sosyal marketlerimizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Törene Hatay Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, CHP il ve ilçe teşkilatları ve vatandaşlar katıldı.
(Haber Merkezi)
imageimage5

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.