HBB’NİN EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRIYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Ekim 2022 - 06:48

HBB’NİN EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRIYOR

HBB’NİN EVDE BAKIM HİZMETİ VATANDAŞLARIN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRIYOR
Son Güncelleme :

06 Eylül 2016 - 9:12

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda verilen evde bakım hizmeti, bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşlara günlük yaşantılarında kolaylıklar sağlayarak mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor.
TANSİYON-ŞEKER ÖLÇÜMÜNDEN SAÇ KESİMİNE KADAR GENİŞ KAPSAMLI HİZMET SUNULUYOR
HBB ekipleri, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra kişisel bakım hizmetleri de vermeyi sürdürüyor. Hatay’ın çeşitli ilçelerinde bulunan, Kanatlı, Hanyolu, Armutlu, Narlıca, Esenlik, Muradiye, Dumlupınar ve Numune mahallelerinde bakıma muhtaç vatandaşlara yardım eli uzatılarak, yaşlılara tansiyon-şeker ölçümlerinden saç kesimi hizmetine kadar geniş kapsamlı bir hizmet sunuldu.
EKİP, HİZMETTEN YARARLANAN HERKESİN HAYIR DUASINI ALIYOR
HBB ekipleri, evde bakım hizmetleri ile sıcak bir yardım eline ihtiyaç duyan tüm yaşlılara, sağlıklı ve temiz bir ortam sunarak ve onların yaşam kalitesini iyileştirerek hayata tutunmalarına vesile oluyor. Büyük bir özveri, sevgi ve saygıyla çalışmalarına devam eden ekip, hizmetten yararlanan herkesin hayır duasını alıyor.
Hizmetlerden, HBB’ye başvuran 60 yaş üzeri bakıma muhtaç vatandaşların yararlanabileceğinin altını çizen yetkililer, başvurusu kabul edilen vatandaşlara düzenli aralıklarla evde bakım hizmeti sunulmaya devam edileceğini bildirdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.