HBB’NİN SU PROJESİNE EMEA FİNANS’TAN ÖDÜL « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 21:13

HBB’NİN SU PROJESİNE EMEA FİNANS’TAN ÖDÜL

HBB’NİN SU PROJESİNE EMEA FİNANS’TAN ÖDÜL
Son Güncelleme :

05 Temmuz 2019 - 9:01

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’da su sorunlarını çözmeye yönelik hayata geçirdiği, su projesi genişletilmesi ve geliştirilmesi projesi EMEA Finans tarafından ödüle layık görüldü.
EMEA Finans, yıllık Proje Finans Ödülleri 11. baskısında, Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde üretilen projeler için 2018 yılının kazananlarını açıkladı. Hatay Büyükşehir Belediyesinin projesi de ödülü kazananlar arasında yerini aldı.
12 Haziran Çarşamba günü Londra’nın merkezindeki One Whitehall Place, Royal Horseguards Hotel’de düzenlenen Proje Finans Ödülleri 11. Hayır Yemeği’ne de katılmak üzere davet alan HBB, ödül alan diğer kuruluşların yöneticileri ve iş insanlarıyla bir araya gelerek yeni projeler hakkında istişarelerde bulunma olanağı yakaladı.
Bu yıl Türkiye’de ödül kazanan projeler arasında Yeni İstanbul Havalimanı, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale otoyolu projeleri gibi nefes kesici altyapı projeleri yer alıyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.