HBC’DEN VALİ MASATLI’YA ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:57

HBC’DEN VALİ MASATLI’YA ZİYARET

HBC’DEN VALİ MASATLI’YA ZİYARET
Son Güncelleme :

13 Temmuz 2023 - 20:03

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Basın Cemiyeti (HBC), Hatay Valiliğine yeni atanan Mustafa Masatlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
AFAD Hatay İl Başkanlığı binası içerisindeki makamında gerçekleşen ziyarette Hatay Basın Cemiyeti Başkanı Hikmet Otuzbir, Vali Masatlı’ya çiçek takdim etti.
Asrın felaketinin yaşandığı kentin yeniden ayağa kalkması konusunda Hatay basını olarak ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduklarını kaydeden Başkan Hikmet Otuzbir, “Zor bir dönemde Hatay’a geldiniz. Şehrimiz yıkım öncesinde gerek insanı, gerekse kültürü ve tarihiyle ender şehirlerden biriydi. Bizler farklı kültürlerin bir arada yaşadığı kadim kentiz. Bu kent yeniden ayağa kalkacak. Geldiğiniz andan itibaren verdiğiniz emeğe de basın camiası olarak şahit olduk. Verdiğiniz ve vereceğiniz emekler için de şimdiden teşekkür ederiz. Bizleri kabul ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz” dedi.
Hatay Valisi Mustafa Masatlı da, şehrin yeniden ayağa kalkması için Hatay basınına önemli görevler düştüğünü belirterek, Hatay’ın eski günlerine kavuşması için çalışmaları tüm hızıyla sürdürdüklerini kaydetti.
Hatay insanının farklı olduğuna, topraklarını da çok sevdiğine değinen Vali Masatlı, şehrin yeniden ayağa kalktığı günleri hep beraber görmek istediğini, bunun için de elinden gelenin fazlasını yapacağını sözlerine ekledi.
Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraf karesinin ardından son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.