HEM SANAT HEM KÜLTÜR BİR ARADA - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 18:13

HEM SANAT HEM KÜLTÜR BİR ARADA

HEM SANAT HEM KÜLTÜR BİR ARADA
Son Güncelleme :

22 Ekim 2019 - 8:57

Bu Haber 31 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen 1. Hatay Komedi Oyunları Festivali’nde sahne sırası usta oyuncular Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey’in oldu.
20 Ekim Pazar gecesi Antakya Kültür Merkezi’nde sahneye çıkan sanatçılar ‘Vee Perde’ adlı oyun ile Hataylılara eğlenceli dakikalar yaşattı.
Oyundaki performans ve yüksek enerjileri ile izleyenlerden büyük alkış alan başarılı sanatçılar, oyun sonrası kısa bir Antakya turu yaptı.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile birlikte UNESCO Hatay Gastronomi Evi’ni ziyaret eden konuklar, Hatay’a özgü yemekleri tatma imkânı buldu. Bununla birlikte mahalle fırınına uğrayarak Antakya’nın meşhur nohut mayalı kahkesinin de tadına bakan sanatçılar, unutamayacakları bir akşam yaşadıklarını dile getirerek Başkan Savaş ve eşi Prof. Dr. Nazan Savaş’a teşekkür etti.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.