HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 07:12

HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE

HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE
Son Güncelleme :

03 Mart 2015 - 11:17

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Çıktığımız kutlu yolculukta Rabbim ayaklarımızı doğruluk üzerine sahip kılsın. Ya Rab sen ki kullarının hareketini takdir ettin, senin iznin olmadıkça hiçbir şey hareket etmez. Bizim hareketlerimizi doğruluk üzerine kıl. Bizi kibirden muhafaza et.
Bugün yeni bir yolun başlangıcındayız. Sizlerle yeni bir başlangıcın heyecanını yaşıyorum. Hatay’ın geleceğine beraber yön vereceğiz. Bugünlere birlikte geldik, Allah’ın izniyle birlikte yürümeye devam edeceğiz. Rabbim izin verir, teşkilatımız takdir ederse; ülkemize, şehrimize ve milletimize hizmetkar olmanın kapılarını aralayacağız. Bir kez daha karar, yetki, söz ve mühür milletindir!

Ben siyaseti vatan için, istiklalimiz ve istikbalimiz için yaptım. Siyaseti, seçildikten sonra bizi unutmasın diyen tüm unutulmuşlar; kimliği, kültürü, hakları ve özgürlükleri elinden alınmışlar için yaptım.

Önceliğim her zaman hak oldu. Kimin ne dediğine değil, milletin ne söylediğine baktım.
Siyasete başladığım günden beri yeni bir Türkiye’nin, yeni bir Hatay’ın hayalini kurdum. 1,5 milyonun kardeş olduğu bir Hatay’ı hayal ettim. Halkı kutuplaştıran değil, birleştiren, her kesimi kucaklayan oldum.

Ak Parti şahıslarla var olmuş, bugüne gelmiş bir parti değildir. Siyaset hayatım boyunca vazifeye talip olanlardan değil, vazife bekleyenlerden oldum. Tek başına bekleyen değil, birlikte yürüyenlerden oldum. 2001 yılı Ak Parti Hatay kurucu üyeliği, Reyhanlı 1.ve 2. Olağan Kongrelerinde İlçe Başkanı, 2007 Genel seçimlerinde Hatay Milletvekili, 2011 Genel seçimlerinde Hatay Milletvekili adayı ve şimdi de 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri için aday adayı müracaatımı yapmış bulunmaktayım.

Yolumuz ve bahtımız açık olsun, Allah yar ve yardımcımız olsun. Selam ve dua ile…

Fevzi ŞANVERDİ
Hatay Milletvekili Aday Adayı
2395-1

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.