Her şey daha güzel bir Reyhanlı için « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Ekim 2021 - 19:15

Her şey daha güzel bir Reyhanlı için

Her şey daha güzel bir Reyhanlı için
Son Güncelleme :

20 Eylül 2019 - 16:36

Bu Haber 97 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, daha güzel bir Reyhanlı için çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yoğun bir mesai ile ziyaretler ve incelemeler yapan Hacıoğlu:”Reyhanlı halkına hizmet etmek bizim için şereftir. Gücümüz yettiğince halkımızın yanında olup onları rahata kavuşturacak çalışmalara devam edeceğiz.” dedi.
TAŞKINLARA ERKEN ÖNLEM
Yapılan ziyaretler ve çalışmalarla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu:”Yaklaşan kış ayında yaşanabilecek taşkınların önüne geçmek adına yürüttüğümüz çalışmaları yerinde inceledik.
MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’YE ZİYARET
Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi ve İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Yumuşak ile; Hac Farizasını yerine getirerek, Kutsal topraklardan dönen Sayın Mahmut Yumuşak, Sayın Mustafa Yıldız ve Sayın Suphi Gücer misafiri olduk. Cenab-ı Hak tüm hacılarımızın ibadet ve dualarını kabul eylesin.
REYHANLI’MIZA HAYIRLI OLSUN
Reyhanlı Belediyesi’nden sosyal ve toplumsal bir proje Reyhanlı Belediyesi’nden sosyal ve toplumsal bir proje
Makina İkmal ve Onarım Müdürlüğümüzü ziyaret ederek personellerimize çalışmalarında kolaylıklar diledik. TBB’den yeni almış olduğumuz 15+2 metreküp kapasiteli evsel atık toplama aracımızı yerinde gördük. Reyhanlı’mıza hayırlı olsun.
GELECEĞİMİZİN UMUDU EVLATLARIMIZ
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Şehid Muhammed Said Çelik ilkokulunda düzenlenen programa katıldık. Geleceğimizin umudu evlatlarımız mutlu ve heyecanlı bir eğitim-öğretim yılına daha başladılar. Eğitim camiasına ve öğrencilerimize başarılar diliyorum.”dedi.YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.