HESOB BAŞKANI TEKSÖZ TESK YÖNETİMİNDE - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:19

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ TESK YÖNETİMİNDE

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ  TESK YÖNETİMİNDE
Son Güncelleme :

03 Ekim 2022 - 18:52

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’da 50 bin esnafın bağlı olduğu çatı kuruluşu olan HESOB Başkanlığı görevine gerçekleştirdiği genel kurul sonrasında yeniden seçilme başarısı gösteren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz yerini korumayı başardı.
HESOB BAŞKANI TEKSÖZ TESK YÖNETİMİNDE
Hatay’da 50 bin esnafın bağlı olduğu çatı kuruluşu olan Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin (HESOB) Başkanlığı görevine gerçekleştirdiği genel kurul sonrasında yeniden seçilme başarısı gösteren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye genelinde 2 buçuk milyon esnafın üst çatı kuruluşu Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Olağan Genel Kurulu’nda 4’üncü kez yeniden seçilme başarısı gösteren Genel Başkan Bendevi Palandöken’in listesindeki yerini korumayı başardı.
Ankara’da geçekleştirilen Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkan Bendevi Palandöken’in karşısına Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ve Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner aday olarak yarıştı.
HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün yönetim kurulu üyesi olduğu Genel Başkan Bendevi Palandöken seçimlerde 700 oyun 400’ünü alarak yeniden seçilme başarısı gösterirken, Mehmet Yiğiner 162, Muharrem Karabacak ise 100 oy alarak seçimi kaybettiler.
PALANDÖKEN’DEN TEŞEKKÜR
Gerçekleştirilen genel kurul sonrasında yeniden seçilme başarısı göstererek delegelere yönelik bir açıklama yapan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen ve büyük bir farkla yeniden TESK Genel Başkanlığına seçilmemi sağlayan değerli delege arkadaşlarıma teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.