HGC Başkanı Abdullah Temizyürek: RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 15:33

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek: RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek: RAMAZAN AYI HAYIRLARA VESİLE OLSUN
Son Güncelleme :

13 Nisan 2021 - 9:31

Bu Haber 37 kez okunmuştur.
reklam

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği aylardan biri olan ve 11 Ay’ın Sultanı olarak bilinen Ramazan-ı Şerif ayının gelmesi dolayısıyla Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek bir mesaj yayımladı.

Ramazan Ayı’nın gelmesiyle ilgili olarak yayımladığı kısa mesajında şu ifadelere yer veren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden azad olan, Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği ve Kadir Gecesi’nin de içerisinde bulunduğu ay olan 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i heyecanla karşılıyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle devletimizin aldığı karar ve tedbirler doğrultusunda inşallah mübarek Ramazan ayını evlerimizde en güzel şekilde eda edeceğiz. Başta basın mensuplarımız olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.