HGC YÖNETİMİNDEN PROTOKOL ZİYARETİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:14

HGC YÖNETİMİNDEN PROTOKOL ZİYARETİ

HGC YÖNETİMİNDEN PROTOKOL ZİYARETİ
Son Güncelleme :

20 Aralık 2019 - 9:11

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu, Hatay Valisi Rahmi Doğan ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.
HGC’nin 7 Aralık’ta yaptığı Olağan genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu ilk protokol ziyaretini Hatay Valisi Rahmi Doğan’a gerçekleştirdi. Başkan Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu’nu makamında ağırlayan Vali Doğan, Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulunu tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Abdullah Temizyürek, Vali Doğan’a Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.
Hatay Valisi Rahmi Doğan’dan sonra Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu ikinci protokol ziyaretini Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a gerçekleştirdi. HGC yönetimini ağırlayan Başkan Savaş, 7 Aralık’ta yapılan genel kurulda seçilen Başkan Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulunu tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.
Ziyaretin sonunda Başkan Abdullah Temizyürek, Başkan Savaş’a Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.