HGC’DEN İNŞAAT FUARI’NA KINAMA « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 05:33

HGC’DEN İNŞAAT FUARI’NA KINAMA

HGC’DEN İNŞAAT FUARI’NA KINAMA
Son Güncelleme :

10 Mart 2020 - 11:09

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

11 Mart Çarşamba günü düzenlenecek olan Hatay 4.yapı inşaat dekorasyon fuarının tanıtımının yapılması için Hatay’ın basın camiasına gerek duyulmamış olmasını üzüntüyle karşılıyoruz.
Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak bünyemizde bulunan ve Resmi İlan alan gazetelerimizin 15 ilçeye ulaşabilecek imkânları ve olanakları olmasına rağmen organizatör firma sorumlularının yerel gazeteleri hiçe saymasını kabul edilemez buluyoruz.
Çalışan aktif gazetecilerimize ve gazetelerimize verilmek istenmeyen reklamlar ile nasıl bir tanıtım yapılacağını merak ediyoruz. Bu yıl 4.kez düzenlenen ve önceki 3 organizasyonda gazetelerimize reklamlar verilirken, bugün organizatör Kamile Yurtseven ve Mehmet Alakuş arasında basın mensuplarımıza haksız ve adaletsizce davranılması HGC Yönetimi tarafı olarak doğru bulmuyoruz.
Doğru, ilkeli ve kaliteli haberin Hatay’ın her bir yerine yaymak için çalışan basın mensuplarımıza yapılan bu saygısızlığı asla kabul etmediğimizi söylüyor ve takipte olacağımızı kamuoyuna saygılarımızla duyuruyoruz.
HATAY GAZETECİLER CEMİYETİ YÖNETİM KURULU

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.