HGC’DEN İŞ ADAMLARINA ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

4 Aralık 2023 - 07:19

HGC’DEN İŞ ADAMLARINA ZİYARET

HGC’DEN İŞ ADAMLARINA ZİYARET
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2021 - 9:26

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek, Cemiyet Başkan Yardımcısı Nihat Mazmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, iş adamlarına ziyaretlerde bulundular. Hataylı işadamı Necmi Asfuroğlu ve Gazeteci-İşadamı Ali Kavak’a ziyaretlerde bulunan HGC Yönetimi, pandemi nedeniyle yapılamayan ziyaretleri, Kovid-19 tedbirleri kapsamında kontrollü bir şekilde gerçekleştirdiklerini söylediler.
ASFUROĞLU’NDAN HGC YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR
Türkiye’nin de yakından tanıdığı başarılı işadamı Necmi Asfuroğlu, HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’e, Başkan Yardımcısı Nihat Mazmanoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretlerden dolayı teşekkür etti.
KAVAK’TAN YEREL BASININ SORUNLARI İÇİN EL BİRLİĞİ TAVSİYESİ
Özyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Hataylı İşadamı Ali Kavak, HGC Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette tarafların yerel basının sorunlarını dile getirmesi üzerine İşadamı Ali Kavak, “Yerel basının sorunlarının çözümü için bizler birlik ve beraberlik içerisinde olmayız. Birlikte el ele verdiğimiz takdirde bütün engelleri aşarız” dedi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.