HGC;“HATAYSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:21

HGC;“HATAYSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR”

HGC;“HATAYSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR”
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2020 - 14:04

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, Hatayspor’un ilk kez Süper Lige yaklaştığı dönemde koronavirüsü ile heyecanına bir süreyle ara verdiğini ifade ederek bu durumu fırsata çevirmek isteyen bazı maksatlı çevrelere izin vermeyeceklerini belirtti.
Konu üzerine yaptığı açıklamada HCG Başkanı Temizyürek; “Son 3 yılın başarılı takımları arasında yer alan Hatayspor, 53 yıllık tarihinde ilk kez Süper Lige yaklaştığı dönemde koronavirüsü ile heyecanına bir süreyle ara verdi. Bunu fırsata çevirmek isteyen bazı maksatlı çevreler Hatayspor üzerinde oyun oynamaya çalışmakta olduğunu görmekteyiz.
Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak buna asla izin vermeyeceğimizi tüm kentin dinamikleri ile birlikte hareket ederek bu kentin gururu olan Hatayspor’un yanında yer alacağımızı kamuoyuna deklare ederiz. Hatay halkı Hatayspor’un hakkını yedirmez” ifadelerine yerine verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.