Hizmet İçin Milletvekilinden Destek İstedi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2021 - 01:59

Hizmet İçin Milletvekilinden Destek İstedi

Hizmet İçin Milletvekilinden Destek İstedi
Son Güncelleme :

26 Nisan 2016 - 8:57

Bu Haber 30 kez okunmuştur.
reklam

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Reyhanlı Belediye Başkanlığı makamına, Reyhanlı Mehmet Belkız Büyükvelioğlu İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinden Meryem Yılgın oturdu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Mehmet Belkız Büyükvelioğlu ilkokulu Müdürü Adnan Sapar, 4/E sınıf öğretmeni Abdurrahman Diner ve 5 öğrenci Reyhanlı Belediye Başkan Vekili Ahmet Horoz’u ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
Mehmet Belkız Büyükvelioğlu ilkokulu öğretmen ve öğrencilerini ayakta karşılayan Başkan vekili Ahmet Horoz öğrencilerin takdim ettiği çiçekleri alarak teşekkür etti. Tanışmanın ardından koltuğu küçük başkana devretti.
Temsili olarak Belediye Başkanlığı makamına oturan Meryem Yılgın; “Makam koltuğunu bana takdim eden Belediye Başkan Vekili Sayın Ahmet Horoz’a sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi’yi telefonla arayarak kendisini tanıttı. İlçede yapmayı planladığı yeşil alanların ve çocuk parklarının çoğaltılması, yolların yayalar yararına olacak şekilde düzenlenmesi ve yapımı devam eden kültür merkezinin biran önce tamamlanması ile ilgili çalışmalarını anlattı. Küçük başkan, İlgili birim müdürlerini arayarak konu ile ilgili talimatlar verdi.
Daha sonra makamı tekrar Başkan vekili Ahmet Horoz’a devretti.
(Haber Merkezi)
thumbnail_20160422_110444thumbnail_20160422_111154

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.