Hüseyin Yayman’dan Müjde - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Mayıs 2022 - 23:34

Hüseyin Yayman’dan Müjde

Hüseyin Yayman’dan Müjde
Son Güncelleme :

18 Şubat 2020 - 12:32

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Antakya’da turizmin kalbinin attığı; Saint Pierre Kilisesi ile Hatay Arkeoloji Müzesi’ne giden Narlıca Yolu için sevindirici açıklamalar yaptı.
Milletvekili Hüseyin Yayman’ın takip ve müdahaleleri ile yapımına başlanan yolun çevre düzenlemeleri için de düğmeye basıldı. Önümüzdeki günlerde açılacak olan yolun bölge turizmi için çok önemli katkılar sağlayacağını belirten Yayman, “Yıllardır süren hasret bitiyor. Saint Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji Müzesi ve Müze Otel gibi önemli turizm yerlerimize giden bu yolun kısa süre içerisinde bitmesi bölge turizmine büyük katkılar sağlayacaktır. Bu katkıların yanı sıra Antakya’nın ve tüm Hatay’ın daha güzel bir görüntüye kavuşması noktasında da önemli bir adım olacaktır. Hatay Valiliği’ne, Karayolları 53. Şube Müdürlüğü’ne ve Bölge Müdürümüz Mehmet Fidan’a bu konudaki önemli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Yol yapımı ile ilgili Narlıca Halkı da AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a teşekkürlerini ileterek, projeden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.