İHRACATÇILAR ANTAKYA’DA TOPLANACAK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 05:55

İHRACATÇILAR ANTAKYA’DA TOPLANACAK

İHRACATÇILAR ANTAKYA’DA TOPLANACAK
Son Güncelleme :

28 Ocak 2020 - 9:30

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 3 Şubat 2020 Pazartesi günü Ocak ayı ihracat rakamlarını Antakya’da açıklayacak.
Türkiye Yaş Meyve Sebze İhracatçı Birlikleri Sektör Kurulu Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Konsey Üyesi Ali Kavak, yaptığı açıklamada, 3 Şubat 2020 Pazartesi günü TİM’in Antakya’da toplanacağını söyledi.
TİM’in her ay bir il de toplanarak Türkiye’nin ihracat rakamlarını açıkladığını ifade eden Ali Kavak, “3 Şubat 2020 Pazartesi günü şehrimizde yapılması düşünülen TİM toplantısının Hatay’a olumlu yansıyacağını ümit ediyorum. Toplantıya TİM Başkanı İsmail Gülle, TİM Meclis Üyeleri, TİM Konsey Üyeleri, İhracat Birlikleri Başkanları ve temsilcileri ile çok sayıda işadamının katılması bekleniyor. Önemli bir toplantıya evsahipliği yapacağız. Ekonominin kalbinin Antakya’da Hatay’da atacağını ifade etmek isterim. Bu toplantının ilimizde düzenlenmesi önemlidir” dedi.
TÜRKİYE’NİN OCAK AYI İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANACAK
Türkiye Yaş Meyve Sebze İhracatçı Birlikleri Sektör Kurulu Başkanı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Konsey Üyesi Ali Kavak, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’nin, TİM’in 85 bin mal ihracatçısı ve 5 bin hizmet ihracatçısını temsil ettiğini belirterek, “TİM Başkanı sayın İsmail Gülle, 3 Şubat 2020 de Türkiye’nin Ocak ayı ihracatını Antakya’dan tüm kamuoyuna açıklayacak. Herkesin merak ettiği ihracat rakamları ilimizden duyurulacak” diye konuştu. Kavak, toplantının yer ve saatini ise önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.