İl Merkezi Trafik Toplantısı Yapıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:27

İl Merkezi Trafik Toplantısı Yapıldı

İl Merkezi Trafik Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2019 - 9:46

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan Başkanlığında gerçekleştirilen bir toplantı ile Antakya ve Defne ilçelerimizde yaşanan trafik sorunları ve bunlara yönelik çözüm önerileri ikinci kez ele alındı.
02 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 10.00’da Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda, Vali Rahmi Doğan Başkanlığında yapılan toplantıda, oto galericiler sitesi, sebze hali, hayvan pazarı gibi tesissilerin taşınmasının yanında bazı alanların trafiğe kapatılması ve İl merkezindeki trafik ile ilgili yaşanan sıkıntılara dair çözüm alternatifleri oluşturmak amacı ile Belediye, STK ve Oda Temsilcileri ile görüşülerek yapılması kararlaştırıldı.
Toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Antakya Belediye Başkan Vekili Murat Genco, Defne Belediye Başkan Yardımcısı Girne Mansuroğlu, Trafik Şube Müdürü Oğuz Birkoç ve ilgili personelin katıldı.
Trafik Şube Müdürlüğünün konuya ilişkin hazırladığı sunum ve bir önceki toplantıda görüşülen konuların değerlendirilmesi şeklinde toplantı devam etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.