İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HAMBOLAT KIRIKHAN SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 04:37

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HAMBOLAT KIRIKHAN SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HAMBOLAT  KIRIKHAN SAĞLIK TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme :

17 Eylül 2020 - 18:43

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat , rutin olarak gerçekleştirdiği ilçe ziyareti ne bu hafta Kırıkhan ilçesine ayırdı.
İlk ziyareti yeni hizmete giren Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne gerçekleştiren Hambolat, hastane yönetimi, personel ve hastalarla bir süre sohbet edip, binanın aktif kullanılan alanla rında bir dizi incelemelerde bulundu.
Daha sonra Kırıkhan Devlet Hastanesi ve Kırıkhan İlçe Sağlık Müdürlüğü ’ne geçerek sağlık hizmet tesislerinin yöneticileri ile bir araya geldi. Sağlık tesislerinin yöneticilerinden korona tedbirleri ve sağlık hizmetlerinin işleyişi açısından bilgiler aldı ve istişarelerde bulun du.
Ayrıca; hasta yakınları ile de bir süre sohbet eden İl Sağlık Müdürü, hasta ve has ta yakınlarına aldıkları hizmetten memnun olup olmadıklarını sordu ve korona tedbirlerine uyulması ve rehavete fırsat verilmemesi uyarılarını yineledi.
Ayrıca Mustafa Hambolat Kırıkhan Kaymakamı Mahmuthan Arslan’ı makamın da ziyaret etti. Kırıkhan ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri ve korona mücadelesi konusunda istişarelerde bulunarak İlçe ziyaret programını sonlandırdı.
Dr. Hambolat, “Haftalık rutin ilçe programımıza bu haftamızı Hatay’ımızın güzel ilçelerinden birisi olan Kırıkhan ’ımıza ayırdık. Gücümüz ve nefesimiz yettiğince her yere ulaşmaya ve sorunları gidermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın hakkettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini alabilmeleri için yorulmadan, dinlenmeden hep sahalarda olacağız inşallah. Hatay’lı hemşehrilerimizden beklentimiz; tüm Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs’e karşı, koruyucu tedbirleri elden bırakmadan hareket etmemiz gerekiyor. Bu konuda hassasiyetle sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmalarını bekliyoruz. Anlayışlı ve sabırlı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. ’dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.