İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA VEDA ZİYARETİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 15:36

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA VEDA ZİYARETİ

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA VEDA ZİYARETİ
Son Güncelleme :

26 Ocak 2015 - 20:17

Bu Haber 16 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan; Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’ye ziyarette bulunarak veda etti.
2’nci sınıf Emniyet Müdürü olan ve Reyhanlı İlçesinde yaklaşık olarak 2 yıldır emniyet ve asayişin sağlanmasında olağanüstü gayret göstererek başarılı çalışmalara imza atan Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan, emekli olması nedeni ile Başkan Hüseyin Şanverdi’ ye makamında veda ziyaretinde bulundu.
Başkan Hüseyin Şanverdi ise; Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan’a ” 11 Mayıs 2013 tarihindeki vahim olaydan sonra kentimizde göreve başlayarak gece gündüz demeden emniyet ve asayişin sağlanmasında ekibinizle birlikte başarılı çalışmalara imza attınız. Her zaman kent halkımızın yanında olarak vatandaşlarımızın derdine derman olmaya gayret ettiniz. İlçe halkının huzurunu bozmaya çalışan kişilere göz açtırmadınız. Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi ve ekibinizi kutlarım. Bugün içimde buruk bir mutluluk var. Siz ve aileniz adına emekli olmanızdan dolayı mutluluk duyarken, başarılı bir mesai arkadaşımızdan ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Kentimiz adına size şükranlarımı sunarım.” dedi ve ardından veda ziyareti anısına hediye takdim etti. Emniyet Müdürü Duygu Uzundurukan da Belediye başkanı Hüseyin Şanverdi’ye teşekkür ederek diğer kurum amirleri ile vedalaşmak üzere ayrıldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.