İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Turgut’tan Rektör Eren’e Ziyaret - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 02:36

İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Turgut’tan Rektör Eren’e Ziyaret

İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Turgut’tan Rektör Eren’e Ziyaret
Son Güncelleme :

15 Aralık 2022 - 18:01

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

T.C Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Ali İmran Turgut, yeni göreve başlayan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Veysel Eren’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
T.C Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Ali İmran Turgut, HMKÜ Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.
Ziyarette, kurumlar arası iş birliği yaklaşımı çerçevesinde iletişim süreçlerinin stratejik ortaklıklar ve projeler yoluyla verimlileştirilmesi üzerine fikir alışverişi yapıldı.
Hayırlı olsun ziyareti için Turgut’a memnuniyetlerini bildiren Rektör Eren, Devir Teslim Töreninde duyurduğu yönetim vizyonuna atıf yaparak, sürdürülebilir kalkınma için bölgesel ortaklık yaklaşımlarına öncelik vereceklerini kaydetti. İletişim tasarımlarının çağdaş dünyada kamu diplomasisi ve ülke/şehir markalama açısından ne denli merkezde olduğundan bahseden Prof. Dr. Veysel Eren, “Türkiye Yüzyılı vizyonunun en önemli sacayaklarından biri olan iletişimi, dijital ve geleneksel yönleriyle tek bir hedefe entegre eden İletişim Başkanlığı ile koordinasyon fikri, üniversitemizin vizyonunda seçkin bir yere sahiptir. Bizler Türkiye Yüzyılını bir atılım seferberliği olarak görüyor ve üzerimize düşen sorumluluğu diğer güzide kurumlarımızla paylaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.
İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Ali İmran Turgut ise kurumsal iş birliği yaklaşımının bölgesel kalkınma açısından önemine vurgu yaparak, misafirperverliği dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Veysel Eren’e teşekkürlerini iletti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.