İletişim Ofisi hizmete girdi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 06:45

İletişim Ofisi hizmete girdi

İletişim Ofisi hizmete girdi
Son Güncelleme :

04 Eylül 2018 - 10:35

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Milletvekili Abludkadir Özel Hatay siyasetinde bir ilke imza atarak, vatandaşın sorunlarını başkente gitmeden çözmek amacıyla oluşturduğu iletişim ofisini düzenlenen törenle hizmete açtı.
Açılış törenine CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, İskenderun Ortodoks Cemaati Vakıf başkanı Can Teymur Alevi Kanaat önderleri başta olmak üzere ilçe Belediye başkanları, her kesimden katılımcılar işadamları, siyasiler ve kalabalık vatandaş topluluğu ilgi gösterdi.
Açılış öncesi konuşan Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel Milletvekilinin asaleti milletten aldığını belirterek “Asıl olan millettir. Asaletin sahibi millettir. Siyaset ancak halkın duasını hakkın rızasını kazanma amacıyla kazanılır” dedi.
MİLLETİN OFİSİ
Burada bulunan milletin bir sevdayı haykırmak için burada bulunduğunu ifade eden Özel “Bizler İskenderun, Hatay söz konusu olduğunda, hizmet söz konusu olduğunda hayatın siyasetten ibaret olmadığını yegâne ülkümüzün Hatay’a hizmet etmek olduğunu burada vurgulamak ve ilan etmek için buradalar.
Seçim döneminde sıklıkla bahsettik; milletvekili iletişim ofisi, aslında burası milletin evi milletin ofisi. Burada bu ofis aracılığı ile sizleri Ankara’da yormamak adına burada bürokraside çözülecek olan problemleri sahada çözmek ve sizlerle burada sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmek amacı ile Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bu ofisi açmış bulunuyoruz.
Bu ofisin milletimize, ülkemize İskenderun’a, Hatay’a Hatay’ın büyümesine, refahına, hak ettiği payı almasına vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum” diye konuştu.Burada bulunan iş dünyasından, sivil toplum kuruluşlarından kanaat önderlerine kadar karar alma konusunda istişarelere açık olduklarını yineleyen Özel “Sizlerin doğru yol göstericiliği ile inşallah vekâlet ettiğimiz insanlara hizmet etme şansını hep beraber yakalayacağımızı umuyorum.
Katılımınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim Bugün nasıl bütün farklılıklarımızı dünya görüşlerimizi bir kenara bırakıp, iyi de güzelde bir araya gelebileceğimizi ispatlıya biliyor isek yıllarca asırlarca söz konusu vatan olunca hiçbir şekilde ayrı gayrı gözetmeksizin bir araya gelebilen bu mübarek ayda milletimize zafer kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Paşa olmak üzere, bütün ecdadı, şehit ve gazilerimizi minnet ve rahmet ile yad ediyorum. Ağustos ayı ve zafer haftamız kutlu olsun. 30 Ağustos’umuz kutlu olsun. Rabbim bizi bu milleti ilelebet muhafaza etsin. Din, dil, ırk gözetmeksizin kardeşçe ve hoşgörüyle hep beraber yaşasın diyorum” şeklinde konuştu.
“11 KARDEŞ HİZMET ETMEYE ANT İÇTİK”
Dualarla gerçekleştirilen ve açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Abdulkadir Özel’in iletişim ofisinde bir konuşma yapan CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin de “Hatay, bizim şehrimiz bu kadar güzel bir şehir. Renkliliklerimizle, farklılıklarımızla, renklerimizle güzeliz. Siyasi düşüncelerimiz birbirimizden çok farklı, siyasete bakış açımız da farklı, ama söz konusu İskenderun’sa, hizmet konusu geldiğinde biz iki kardeş, on-on bir kardeş siyasi şapkalarımızı çıkartıp, siz Hataylılara, İskenderunlulara hizmet etmeye ant içtik” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.