İlköğretim haftası törenle kutlandı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2022 - 10:00

İlköğretim haftası törenle kutlandı

İlköğretim haftası törenle kutlandı
Son Güncelleme :

23 Eylül 2016 - 9:05

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde ilköğretim haftası nedeniyle tören düzenlendi.
Okul Müdürlerinin katıldığı törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Tünek’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ve saygı duruşunda bulunmasından sonra İstiklal Marşı okundu.
TOKİ Şehit Abdulkadir Erkan İlkokulunda devam eden törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Tünek, öğretmenlere ve öğrenci ve velilere hitap etti. Eğitim ve öğretime önem verdiklerini söyleyen Tünek, “İyi bir nesil yetiştirmek için elbirliği ile çalışmak gerekiyor. Bunun için okul, öğretmen ve veliler olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız” dedi.
Şiirlerin okunduğu, halk oyunları ekiplerinin gösterilerini sunduğu törene Kaymakam Tuncay Dursun, Garnizon Komutanı J. Binbaşı Hacı Nuri Ünal, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, okul müdürleri veliler katıldı.
(Haber Merkezi)
dsc_0591dsc_0602dsc_0594dsc_0582

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.