İYİ PARTİ İL BAŞKANI ÇİRKİN GÖREVİ DEVRALDI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 07:44

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ÇİRKİN GÖREVİ DEVRALDI

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ÇİRKİN GÖREVİ DEVRALDI
Son Güncelleme :

26 Temmuz 2019 - 10:23

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

İYİ Parti Hatay İl Başkanlığı görevini resmen Ali Seçer’den devralan eski milletvekili Adnan Şefik Çirkin bir yıl içinde seçim olması halinde iki vekil kazanacaklarını ileri sürdü.
Parti binası önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve Kuran-ı kerim okunan devir teslim töreninde konuşan Ali Seçer partiyi zor günlerde kurduklarını ve herkesin can la başla parti için mücadele verdiğini vurguladı.
İyi Parti İl Başkanı A. Şefik Çirkin da, çocuk yaşta ülkücü olarak yola çıktıklarını belirterek “İlk günden itibaren rabbimizin nasibine talibiz. Değerli Gönültaşlarım, bugün bir devir teslim töreni var. Biz hep yine birlikte çalışacağız. Bu partinin kurucuları, büyük emek edenleri de hiç unutmayacağız. 1 yıla ya kın bir zaman içinde İyi Parti’nin tüm üyeleri birbirini tanımış ve dertleriyle dertlemiş olacak” dedi.
İyi Parti’yi Hatay’da ve Türkiye’de iktidara taşıyacaklarını ifade eden A. Şefik Çirkin, “Biz göreve geldiğimizde on binleri aşan tebrik ve telefonlar aldık. Hepsine mümkün oldukça dönmeye çalıştık. Küçük bir zümre he men ülkücülüğü tartışmaya açıp, sanki kendilerinden başka ülkücü yokmuş gibi davranıyorlar. AK Parti’de ülkücü diyene karşı susuyor, İyi Parti’deki ülkücüye kan kusuyor. Bunları dünyası Facebook. Siz işinize bakın. İyi Parti demokrasi mücadelesi veren ülkücülerin eseridir. Ülkücüler İyi Parti’yi benimserken Benim demez. İyi Parti herkesindir. Milletindir. Bütün arkadaşlarımız el birliği ile o ufak zümre ile mücadele edecek. Eğer bir yıl içinde seçim olursa iki, 2 yıl içinde seçim olursa daha fazlasını vekil çıkaracağız” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.