Jandarma’dan uygulamalı emniyet kemeri eğitimi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 02:37

Jandarma’dan uygulamalı emniyet kemeri eğitimi

Jandarma’dan uygulamalı emniyet kemeri eğitimi
Son Güncelleme :

15 Aralık 2017 - 17:40

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Hatay İl Jandarma Komutanlığı, Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanlığı ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Müdürlüğü işbirliği ile Jandarma görevlileri ve öğrencilere simülasyon aracı ile emniyet kemeri eğitimi verildi.
Kumlu İlçesi’nde Jandarma Komutanlığı görevlileri, Çok Amaçlı Anadolu lisesi ve Kırcıoğlu ortaokulunda eğitim gören öğrencilere emniyet kemerinin öneminin anlatıldığı eğitim verildi. Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Ekipleri tarafından verilen eğitim simülasyon aracı ile uygulamalı olarak gerçekleştirildi.
Öğretmenlerin ve öğrencilerin simülasyon aracına binerek gerçekleştirilen ve emniyet kemerinin öneminin anlatıldığı eğitimden sonra izleyenlerin çeşitli soruları da cevaplandırıldı.
Trafik Ekipleri, meydana gelen birçok kazada emniyet kemeri kullanmayanların daha çok zarar gördüklerini anlatarak, emniyet kemerinin can emniyeti bakımından çok önemli olduğu ifade edildi.


YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.