Kardeş okuldan ilkokul öğrencilerine ayakkabı ve çorap yardımı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 06:28

Kardeş okuldan ilkokul öğrencilerine ayakkabı ve çorap yardımı

Kardeş okuldan ilkokul  öğrencilerine ayakkabı ve çorap yardımı
Son Güncelleme :

20 Aralık 2019 - 9:21

Bu Haber 63 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesindeki Bayraktepe Anadolu Lisesi öğrenci ve velileri, kardeş okul olarak seçtikleri Jandarma İlkokulunda eğitim gören 180 öğrenciye ayakkabı ve çorap hediye etti.
‘Küçük adımlara umut olsun’ kampanyası çerçevesinde Bayraktepe Anadolu Lisesi öğrenci ve velileri tarafından kışlık ayakkabı ve çorap alındı. Okul Müdürü Mahmut Atlar, öğretmenler Mehmet Enes Bağlama ile Asiye Ceren Çelik tarafından organize edilen kampanya kapsamında toplanan 180 adet ayakkabı ile ikişer adet çorabın öğrencilere verildiğini söyledi.
Amaçlarının sosyal yardımlaşma ve dayanışma kültürünün yaygınlaşmasını sağlamak olduğunu söyleyen Atlar, ilerleyen günlerde de yine bu tür bir yardımda daha bulunacaklarını söyledi.
Ayakkabı ve çorapların öğrencilere verilmesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Ali Arslan ve müdür yardımcıları ile kardeş okul öğrencileri katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.