KARŞILIKLI SEVGİ KARŞILIKLI MUTLULUK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ekim 2021 - 05:58

KARŞILIKLI SEVGİ KARŞILIKLI MUTLULUK

KARŞILIKLI SEVGİ  KARŞILIKLI MUTLULUK
Son Güncelleme :

09 Temmuz 2019 - 12:50

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’ın anavatana katılışı etkinlikleri kapsamında Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleni bu yıl da gerçekleşti.
Uzman hekimler tarafından steril şartlarda gerçekleşen şölende onlarca çocuk sünnet oldu.
8 Temmuz Pazartesi günü HATMEK’te düzenlenen şölen renkli görüntülere sahne oldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları da şölende yer aldı ve çocukların keyifli dakikalar yaşamasına vesile oldu.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da toplu sünnet şölenine katılarak çocukların ve ailelerinin mutluluğuna ortak oldu.
Gerçekleşen törende düşüncelerini paylaşan Başkan Savaş, “Çocuklarımıza sağlıklı ve güzel gelecek diliyorum. Umarım her şey gönüllerince olur. Evlatlarımıza ve ailelerine hayırlı olsun” dedi.
Sünnet olan çocukların aileleri de yapılan bu organizasyondan duyduğu memnuniyeti dike getirerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.