KAŞIKÇI “BÜYÜKŞEHİR ÖTELEMEMELİ” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Temmuz 2021 - 20:29

KAŞIKÇI “BÜYÜKŞEHİR ÖTELEMEMELİ”

KAŞIKÇI “BÜYÜKŞEHİR  ÖTELEMEMELİ”
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 10:17

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

MHP’li Vekil, TBMM kürsüsünden, Hatay’da içme suyu ile kanal sularının karıştığı yerler olduğunu söyledi.
Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda söz alarak, ilimizde bazı yerleşim birimlerinde kanalizasyon olmadığını, bazı yerlerde de içme suları ile kanal sularının birbirine karıştığını söyledi.
MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Antakya ilçesine bağlı Bitiren, Açıkdere, Bozüyük, Madenboyu, Tanışma, Üzümdalı, Mansurlu, Akcurun, Avsuyu ve Gökçegöz Mahalleleri ile Kırıkhan’a bağlı Camuzkışlası ve Demirkonak mahallelerinin altyapı, içme suyu, kanalizasyon, gölet, ilkokul ve ortaokul taleplerini dile getirdiği TBMM’deki konuşmasında özetle şunları söyledi:“Altyapısı olmayan yerleşim birimleri var. Asfalt hizmeti bekleyen yerler var. Mansurlu Mahallemize ilkokul ve ortaokul gerekiyor. Tanışma Mahallesinin gölete ve sulama kanalına ihtiyacı var. Kırıkhan ilçemizde, Camuzkışlası ile Demirkonak Mahallelerinde içme suyu ile kanalizasyon suları birbirine karışıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin bu sorunu ötelememesi gerek.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.