KAŞIKÇI “KISITLAMA İSTEYENLERİ ANLIYORUM AMA EVDE KALIRSAK BU İŞİ ÇÖZERİZ” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

12 Mayıs 2021 - 19:46

KAŞIKÇI “KISITLAMA İSTEYENLERİ ANLIYORUM AMA EVDE KALIRSAK BU İŞİ ÇÖZERİZ”

KAŞIKÇI “KISITLAMA İSTEYENLERİ ANLIYORUM AMA EVDE KALIRSAK BU İŞİ ÇÖZERİZ”
Son Güncelleme :

14 Aralık 2020 - 17:02

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olan Hatay İçin Karanti na uygulaması ile ilgili açıklamalar da bulundu.
Kaşıkçı: “Hatay İçin Karantina uygulaması bekleyenleri anlıyorum. Ancak evde kalırsak Hatay‘daki vaka sayılarının düşmesine sebep olacaktır.”dedi.
EVDE KALMAYA DEVAM
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Hatay İçin Karantina uygulaması bekleyenleri anlıyorum. Ancak illa bir kısıtlama beklemek yerine zaruri bir durumu olmayanlar evde kalmaya devam ederse, bu bile Hatay‘daki vaka sayılarının düşmesine sebep olacaktır O halde Ha tay Evde Kalmaya Devam.
LÜTFEN ZORUNLU OLMADIKÇA DIŞARI ÇIKMAYALIM.
Sağlık Bakanının ifade ettiği üzere Hatay riskli iller kategorisinde. Hemşerilerimiz ise kısıtlamaların devamını istiyor. Hatay Esnaf Odaları ile Ticaret Odalarımız il genelinde esnafımızın cuma gününe kadar iş yerlerini kapatmasını tavsiye ederek çok yerinde bir karar almıştır. Sağlık çalışanlarımızın üstündeki yükü bir nebze olsun azaltmak için lütfen zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım.”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.