Kaymakam Candan, muhtarlarla buluştu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Ekim 2021 - 16:10

Kaymakam Candan, muhtarlarla buluştu

Kaymakam Candan, muhtarlarla buluştu
Son Güncelleme :

01 Ekim 2019 - 10:52

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçe Kaymakamı Ali Candan, daire müdürlerinin de katılımıyla ilçedeki muhtarlarla toplantı yaptı. Candan, bu tür toplantıların ilçenin problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili ve birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu söyledi.
Kaymakam Ali Candan başkanlığında, Ticaret ve Sanayi Odasında (TSO) yapılan muhtarlar toplantısına Reyhanlı Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Dip Söker, İlçe Emniyet Müdürü Nadir Örten, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Abbas Çelik, kurum amirleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri de katıldı.
Sosyal Hizmet Uzmanı Serhat Doğru’nun Suriyeli misafirlerle ilgili doğru bilinen yanlışlar konusundaki bilgilendirmesinden sonra, muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Candan, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini belirtti.
Yapılan istişare toplantılarının, ilçenin problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını belirten Kaymakam Candan, toplantıların ayrıca birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu kaydetti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.