Kaymakam Candan’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Temmuz 2021 - 21:21

Kaymakam Candan’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Kaymakam Candan’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2020 - 16:23

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Kaymakam Candan mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Milletimizin milli iradesinin temsil edebilmesi için tam 100. yıl önce bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır.
Kurucu meclisin milli iradeyi temsili ile bağımsızlık mücadelesinde tek adres olması, milletin bağımsızlık azmini perçinlemiş ve milli mücadelenin merkezini oluşturmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı olan bu kutlu tarihin bayram olarak ilan edilmesi ve bu bayramın yarınımızın büyükleri olan çocuklara hediyesi ile dünya üzerinde çocuk bayramı olan ilk ve tek ülke olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Milli şuurumuzun mirasını ve ülkemizin istikbalini emanet edeceğimiz tüm çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.