Kaymakam Candan’ın yeni yıl mesajı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 00:20

Kaymakam Candan’ın yeni yıl mesajı

Kaymakam Candan’ın yeni yıl mesajı
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 12:37

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kaymakam Candan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Dünyamız ve ülkemiz için önemli gelişmelere sahne olan, acı ve tatlı hatıralarıyla 2020 yılını geride bırakıyor, yeni umut ve beklentilerle 2021 yılına giriyoruz. Gerek ülkemizin, gerekse tüm dünyanın sıkıntılı bir dönemden geçtiği Pandemi sürecinde, millet olarak birlik ve beraberlik anlayışı içinde birbirimize daha da sıkı kenetlenerek bu zor günlerin üstesinden geleceğimizi unutmamalıyız.

Tarih, sıkıntılı süreçlerde Türk Milletinin nasıl birbirine kenetlendiğini ve destanlar yazıldığını kanıtlayan olaylarla doludur. Salgın sürecinde de hep beraber belirlenen kurullara sıkı sıkıya uyarak ve taviz vermeden uygulayarak atlatabiliriz. Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2021 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olacağımıza ve geleceğe daha güvenle bakacağımıza olan inancım tamdır.

Yeni yılın yeni başlangıçlar ve umutlarla beraber, barışın ve hoşgörünün tüm dünyada hâkim olduğu, birlik ve beraberlik duygularının ivme kazandığı bir yıl olması dileğiyle, tüm vatandaşlarımızın ve Suriyeli kardeşlerimizin yeni yılını tebrik ediyor; sağlık, huzur, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.