Kaymakam Çobanoğlu’dan güvenlik toplantısı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Eylül 2022 - 20:03

Kaymakam Çobanoğlu’dan güvenlik toplantısı

Kaymakam Çobanoğlu’dan  güvenlik toplantısı
Son Güncelleme :

29 Aralık 2017 - 9:16

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde Kaymakam Fatih Çobanoğlu başkanlığında güvenlik toplantısı yapıldı.
Öğretmen evinde yapılan belediye, emniyet ve jandarma yetkilileri, muhtarlar, STK temsilcilerinin, vatandaşların katıldığı toplantıda halkın huzur ve güven ortamında yaşamalarını sürdürmeleri için alınan asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirme yapıldı. Her ay farklı bir mahallede gerçekleştirilen toplantıda muhtarlar ve vatandaşlar sorun ve taleplerini de iletti.
Kaymakam Fatih Çobanoğlu, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini belirtti.
Toplantıya Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İlçe Emniyet Müdürü Nadir Örten, İlçe Jandarma Komutanı Vekili H. Çoşkun Doğdu, kurum amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.