Kaymakam Çobanoğlu’dan ‘Temiz Reyhanlı’ kampanyası « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 02:24

Kaymakam Çobanoğlu’dan ‘Temiz Reyhanlı’ kampanyası

Kaymakam Çobanoğlu’dan  ‘Temiz Reyhanlı’ kampanyası
Son Güncelleme :

10 Kasım 2017 - 11:13

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, ‘Temiz Reyhanlı’ kampanyası başlatıldığını söyledi.
İlçede, genel olarak çevre sorunları yaşandığını belirten Kaymakam Çobanoğlu, sorunların yaşanmasında ilçe nüfusunun çok kısa sürede iki katına çıkmış olmasının önemli rol oynadığını söyleyerek, “Vatandaşlarımızın, Suriye’den göçenlerin ve çocuklarımızın daha temiz bir Reyhanlı’da yaşaması hem arzumuz hem de görevimizdir. İlçemizde yaşanan gürültü kirliliği de dahil olmak üzere tüm çevre sorunlarının çözümü için Temiz Reyhanlı adında bir kampanya yürütülmesi kararlaştırılmıştır. Bu kampanya çerçevesinde sorumlu kurumlar gerekli tedbirleri alarak destek olacaktır” dedi.
Tüm resmi kurum ve kuruluşların, okulların, belediye ve vatandaşların kampanya süresince alınan kararların, yapılan uygulamaların ve uygulanan yaptırımların Reyhanlı’da yaşayanların yaşam kalitesini arttırmaya dönük olduğunun anlatılacağı kampanyada, uyarıları dikkate almayarak çevreyi kirletenlere cezai işlem uygulanacak. Ayrıca, kampanya süresince ‘Temiz çevre, temiz Reyhanlı’, ‘Sokaklar evimizdir. Kirletmeyelim’, ‘Temizlik imandandır’ , ‘Caddeler çöplük değildir’ gibi sloganlarla kampanyanın duyurulması sağlanacak ve ilan panolarında bu sloganların Arapça versiyonları da yer alacak.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.