KAYMAKAM ÇOBANOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 10:38

KAYMAKAM ÇOBANOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM ÇOBANOĞLU’NUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 9:26

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.
Kaymakam Çobanoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Mübarek Kurban Bayramını 21-24 Ağustos 2018 tarihleri arasında hep birlikte idrak edeceğiz. Bayram ve bayramla oluşan hoşgörü, kardeşlik ile her zamankinden daha fazla yardımlaşma ortamına ihtiyaç duyulan, bu mübarek günlerimizin insanımıza, İlçemize, milletimize, sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bağlılık getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar; insanların birbirleri ile olan dargınlıkları unuttukları, barıştıkları, kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu vesile ile tüm resmi kuruluş amir ve yöneticileri ile personelinin, siyasi partilerin, meslek teşekküllerinin, dernek ve odaların, özel kuruluşların, basın-yayın sahip, yönetici ve mensuplarının, mahalle muhtarlarımız ile tüm Reyhanlılı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim” dedi.
Geleneksel bayramlaşma bayramın 2. günü olan 22.08.2018 Çarşamba günü 11.00 – 12.00 saatleri arasında Belediye Hizmet Binası önü Atatürk meydanında yapılacaktır.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.