KAYMAKAM DURSUN’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 14:47

KAYMAKAM DURSUN’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM DURSUN’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

23 Eylül 2015 - 13:46

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Tuncay Dursun, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı. Dursun mesajında;
“Mübarek Ramazan Bayramını 24-27 Eylül 2015 tarihleri arasında hep birlikte idrak edeceğiz. Bayramın ve bayramla oluşan hoşgörü, kardeşlik ve her zamankinden daha fazla yardımlaşma ortamına ihtiyaç duyulan, bu mübarek günlerimizin insanımıza, İlçemize, milletimize, sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bağlılık getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar; insanların birbirleri ile olan dargınlıkları unuttukları, barıştıkları, kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu vesile ile tüm resmi kuruluş amir ve yöneticileri ile personelinin, siyasi partilerin, meslek teşekküllerinin, dernek ve odaların, özel kuruluşların, basın-yayın sahip, yönetici ve mensuplarının, mahalle muhtarlarımız ile tüm Reyhanlılı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim” dedi.
Geleneksel bayramlaşma bayramın 2. günü olan 25.09.2015 günü 11.00 – 12.00 saatleri arasında Belediye Hizmet Binası önü Atatürk meydanında yapılacaktır.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.