KAYMAKAM DURSUN’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:11

KAYMAKAM DURSUN’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM DURSUN’UN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2016 - 9:29

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Tuncay Dursun, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.
Dursun mesajında; “Mübarek Ramazan Bayramını 05-07 Temmuz 2016 tarihleri arasında hep birlikte idrak edeceğiz.
Bayram ve bayramla oluşan hoşgörü, kardeşlik ve her zamankinden daha fazla yardımlaşma ortamına ihtiyaç duyulan, bu mübarek günlerimizin insanımıza, İlçemize, milletimize, sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bağlılık getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar; insanların birbirleri ile olan dargınlıkları unuttukları, barıştıkları, kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.
Bu vesile ile tüm resmi kuruluş amir ve yöneticileri ile personelinin, siyasi partilerin, meslek teşekküllerinin, dernek ve odaların, özel kuruluşların, basın-yayın sahip, yönetici ve mensuplarının, mahalle muhtarlarımız ile tüm Reyhanlılı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim” dedi.
Geleneksel bayramlaşma bayramın 1. günü olan 05 TEMMUZ 2016 Salı günü 10.00 – 11.00 saatleri arasında Belediye Hizmet Binası önü Atatürk meydanında yapılacaktır.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.