KAYMAKAM GÜLER’İN BAYRAM MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 04:31

KAYMAKAM GÜLER’İN BAYRAM MESAJI

KAYMAKAM GÜLER’İN BAYRAM MESAJI
Son Güncelleme :

15 Temmuz 2015 - 18:56

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Yusuf Güler Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı. Güler mesajında;
“Mübarek Ramazan Bayramını 17-19 Temmuz 2015 tarihleri arasında hep birlikte idrak edeceğiz. Bayramın ve bayramla oluşan hoşgörü, kardeşlik ve her zamankinden daha fazla yardımlaşma ortamına ihtiyaç duyulan, bu mübarek günlerimizin insanımıza, İlçemize, milletimize, sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bağlılık getirmesini temenni ediyorum.
Bayramlar; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar; insanların birbirleri ile olan dargınlıkları unuttukları, barıştıkları, kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.
Bu vesile ile tüm resmi kuruluş amir ve yöneticileri ile personelinin, siyasi partilerin, meslek teşekküllerinin, dernek ve odaların, özel kuruluşların, basın-yayın sahip, yönetici ve mensuplarının, mahalle muhtarlarımız ile tüm Reyhanlılı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim”
Geleneksel bayramlaşma, bayramın 1. Günü saat : 10:00 – 11:00 arasında Belediye Hizmet Binası Önü Atatürk Meydanında yapılacaktır.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.